Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
UTAGAWA KUNISADA (1786-1864): trriptyk, skådespelare, signerad Kôchôrô Toyokuni ga med toshidamasigill, ca 35,5x74cm, oramad
Smärre skador, färgbortfall
402567
2016-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här