Japanskt träsnitt

Japanskt träsnitt
Japanskt träsnitt
Japanskt träsnitt
Japanskt träsnitt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

UTAGAWA KUNISADA (1786-1864): trriptyk, skådespelare, signerad Kôchôrô Toyokuni ga med toshidamasigill, ca 35,5x74cm, oramad

Smärre skador, färgbortfall

402567

2016-09-02