Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JAPANSKT TRÄSNITT, triptyk, skådespelare, otydligt signerad Toyo--, ca 35x73 cm, oramad
Skador runt marginalerna, veck
402593
2016-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här