Japanskt träsnitt

Japanskt träsnitt
Japanskt träsnitt
Japanskt träsnitt
Japanskt träsnitt

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAPANSKT TRÄSNITT, triptyk, skådespelare, otydligt signerad Toyo--, ca 35x73 cm, oramad

Skador runt marginalerna, veck

402593

2016-09-02