Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JAPANSKT TRÄSNITT, triptyk, procession, otydligt signerad Toyo--, ca 35x73 cm, oramad
Fläckar, marginalskador, lagningar
402603
2016-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här