Skåp med skuren dekor

Skåp med skuren dekor
Skåp med skuren dekor
Skåp med skuren dekor
Skåp med skuren dekor
Skåp med skuren dekor
Skåp med skuren dekor
Skåp med skuren dekor
Skåp med skuren dekor
Skåp med skuren dekor
Skåp med skuren dekor

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, orientalisk dekor, troligtvis Kina, 1900-tal, skuren dekor samt metallbeslag, höjd ca 175, 95x49 cm

Ytskador

402612

2016-09-02