Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, orientalisk dekor, troligtvis Kina, 1900-tal, skuren dekor samt metallbeslag, höjd ca 175, 95x49 cm
Ytskador
402612
2016-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här