Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, orientalisk dekor, troligtvis Kina, 1900-tal, överdel med hylla, skuren dekor samt metallbeslag, höjd ca 176, 108x47 cm
Nyckelbom till lås saknas, slitage
402613
2016-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här