Skåp med hyllöverdel

Skåp med hyllöverdel
Skåp med hyllöverdel
Skåp med hyllöverdel
Skåp med hyllöverdel
Skåp med hyllöverdel
Skåp med hyllöverdel
Skåp med hyllöverdel
Skåp med hyllöverdel

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, orientalisk dekor, troligtvis Kina, 1900-tal, överdel med hylla, skuren dekor samt metallbeslag, höjd ca 176, 108x47 cm

Nyckelbom till lås saknas, slitage

402613

2016-09-02