Skåp med hyllöverdel

Skåp med hyllöverdel
Skåp med hyllöverdel
Skåp med hyllöverdel
Skåp med hyllöverdel
Skåp med hyllöverdel
Skåp med hyllöverdel
Skåp med hyllöverdel
Skåp med hyllöverdel

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, orientalisk dekor, troligtvis Kina, 1900-tal, skuren dekor samt metallbeslag, höjd ca 171, 93x47 cm

Slitage, nyckelbom till lås saknas

402614

2016-09-02