Hörnskåp
Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
HÖRNSKÅP med vitrinöverdel, rokoko, kineserande gulddekor, välvda dörrar med spröjsade glas, invändigt med hyllplan, höjd ca 248, 146x85 cm
PROVENIENS: Enligt påskrift Frösvidal säteri Kilsbergen Närke
Ställvis färgbortfall och slitage, senare dekor
402622
2016-09-04