Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

HÖRNSKÅP med vitrinöverdel, rokoko, kineserande gulddekor, välvda dörrar med spröjsade glas, invändigt med hyllplan, höjd ca 248, 146x85 cm
PROVENIENS: Enligt påskrift Frösvidal säteri Kilsbergen Närke

Ställvis färgbortfall och slitage, senare dekor

402622

2016-09-04