Sven Lidberg oljemålning

Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning
Sven Lidberg oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN LIDBERG (1929-2009): Baren, signerad, olja på ölunderlägg, ca 10,5x8,5 cm,
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

402626

2016-09-04