Japanska träsnitt

Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAPANSKA TRÄSNITT, 4 st, bl.a. av Kunichika, delar av triptyker, 1800-tal, vardera, ca 36x24 cm

Slitage, fläckar, veck

402633

2016-09-03