Peter Dahl skiss

Peter Dahl skiss
Peter Dahl skiss
Peter Dahl skiss
Peter Dahl skiss

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Skiss för Handelshögskolan, signerad Peter Dahl, blandteknik/kollage, 13,5x32 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

402636

2016-09-04