Spegel och ljuslampetter

Spegel och ljuslampetter
Spegel och ljuslampetter
Spegel och ljuslampetter
Spegel och ljuslampetter

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, LJUSLAMPETTER 1 par, tenn, 1930-tal, diameter ca 48 cm

Slitage

402668

2016-09-02