Hamnmotiv oljemålning
2016-09-02
402669
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Hamnmotiv, signerad D Mordell, olja på duk, 32x63 cm