Fotogenlampa

Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOGENLAMPA, 1900-talets början, stomme i mässing, på 3 ben, mjölkvit glaskupa, total höjd ca 74 cm med linjeglas

linjeglas med nagg

402672

2016-09-02