Brickbord rokokostil
2016-09-02
402673
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRICKBORD, 1900-tal, rokokostil, underrede i bemålat trä, brickan i bemålad plåt, höjd 65, 74x55 cm
Bruksslitage