Carl Gabriel Wadell oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL GABRIEL WADELL (1865-1909): Porträtt av kung Oscar II, signerad och daterad C.G Wadell -07, olja på duk, 75x55 cm

Mindre tryckskada, smärre färgbortfall

402674

2016-09-02