Pontus Carle
2016-09-03
402684
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PONTUS CARLE (född 1955): Komposition, signerad Pontus Carle, signerad och daterad à tergo 8-95, ca 100x131 cm