Pontus Carle

Pontus Carle
Pontus Carle
Pontus Carle
Pontus Carle
Pontus Carle
Pontus Carle

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PONTUS CARLE (född 1955): Komposition, signerad Pontus Carle, signerad och daterad à tergo 8-95, ca 100x131 cm

402684

2016-09-03