Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LENA BOIJE (1900-tal): Kompostioner med vulkanmotiv, (5 st), mongramsignerade, mixed media, ca 49x50 cm vardera
402687
2016-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här