Lena Boije

Lena Boije
Lena Boije
Lena Boije
Lena Boije
Lena Boije
Lena Boije

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENA BOIJE (1900-tal): Kompostioner med vulkanmotiv, (5 st), mongramsignerade, mixed media, ca 49x50 cm vardera

402687

2016-09-03