Le Corbusier efter färglitografi

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LE CORBUSIER (Frankrike, 1887-1965) efter: "Autrement que sur terre", färglitografi, signerad och daterad i trycket Le Corbusier LC 63, etikett från Galleri Östermalm, Stockholm, ca 56 x 63 cm

402690

2016-09-14