Le Corbusier efter färglitografi
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LE CORBUSIER (Frankrike, 1887-1965) efter: "Autrement que sur terre", färglitografi, signerad och daterad i trycket Le Corbusier LC 63, etikett från Galleri Östermalm, Stockholm, ca 56 x 63 cm
402690
2016-09-14