Niels Jensen

Niels Jensen
Niels Jensen
Niels Jensen
Niels Jensen
Niels Jensen
Niels Jensen

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

NIELS JENSEN (född 1964): "Face I", signerad, akryl/blandteknik på duk, ca 222x142 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm

402691

2016-09-04