Hylla 1800-tal
2016-09-03
402694
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HYLLA, 1800-tal, möjligen hälsingland, polykrom dekor av blomsterslinga, höjd ca 186, 78x40 cm
Slitage, sakdor