Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STIG LÖNNGREN, soffa, HI-GRUPPEN, 1960-70-tal, brun läderklädsel, längd ca 177 cm
Proveniens: Örebros Teater
Slitage, 2 revor
402703
2016-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här