Stig Lönngren soffa HI-gruppen

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STIG LÖNNGREN, soffa, HI-GRUPPEN, 1960-70-tal, brun läderklädsel, längd ca 177 cm

Proveniens: Örebros Teater

Slitage, 2 revor

402703

2016-09-03