Klubbat för:
4 000 SEK
6 000 SEK
BO HYLANDER (född 1941): Komposition, signerad och daterad på baksidan Bo Hylander 2000, olja på duk, ca 116x90 cm
Proveniens: Galleri Thomas Wallner, Simris
402709
2016-09-14