Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
INGER EKDAHL (1922-2013): "Harmonigram", signerad och daterad Inger Ekdahl -69, kulspets på papper, ca 31x44 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj
Oramad
402721
2016-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här