Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
INGER EKDAHL (1922-2013): (2) Cirklar, osignerade, kulspets på papper, 51x65 resp 51x65 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj
Veck, kantskador, oramade
402724
2016-09-05