INGER EKDAHL

INGER EKDAHL
INGER EKDAHL
INGER EKDAHL
INGER EKDAHL

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

INGER EKDAHL (1922-2013): (2) Cirklar, osignerade, kulspets på papper, 51x65 resp 51x65 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Veck, kantskador, oramade

402724

2016-09-05