INGER EKDAHL 1961

INGER EKDAHL 1961
INGER EKDAHL 1961

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGER EKDAHL (1922-2013): Stående, monogramsignerad och daterad iE 1961, blandteknik på papper, ca 60x19 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Oramad

402739

2016-09-05