Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
INGER EKDAHL (1922-2013): Linje, monogramsignerad iE, blandteknik på papper, märkt 1963 på baksidan, 35x12 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj
Oramad
402743
2016-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här