INGER EKDAHL 1963

INGER EKDAHL 1963
INGER EKDAHL 1963

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGER EKDAHL (1922-2013): Linje, monogramsignerad iE, blandteknik på papper, märkt 1963 på baksidan, 35x12 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Oramad

402743

2016-09-05