Kai Kristiansen stol

Kai Kristiansen stol
Kai Kristiansen stol
Kai Kristiansen stol
Kai Kristiansen stol
Kai Kristiansen stol
Kai Kristiansen stol

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KAI KRISTIANSEN, Danmark, 1960-tal, stol i teak och ek med klädsel i textil samt svart konstskinn, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, sadelgjord nedsutten

402750

2016-09-03