Johan Christian Klengel ett par pannåer
Vollendet
2016-09-03
402752
| Höchstes Gebot | 9 400 SEK |
| Schätzwert | 8 000 SEK |
JOHAN CHRISTIAN KLENGEL (Tyskland, 1751-1824): (2) Landskapsvyer med djur - ett par, olja på pannå, på baksidan rester av gamla lackstämplar, vardera 21x25,5 cm
Sprickor