Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JOHAN CHRISTIAN KLENGEL (Tyskland, 1751-1824): (2) Landskapsvyer med djur - ett par, olja på pannå, på baksidan rester av gamla lackstämplar, vardera 21x25,5 cm
Sprickor
402752
2016-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här