Roland Svensson färglitografi
2016-09-03
402758
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Utskärgård, signerad Roland S, 163/350, färglitografi, ca 25x42 cm
Blekt