Stege furu

Stege furu
Stege furu
Stege furu
Stege furu
Stege furu
Stege furu
Stege furu
Stege furu

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

STEGE, 1900-talets första hälft, furu, längd ca 225 cm

Bruksslitage

402766

2016-09-03