Ragusked 1800-tal smörkniv olga

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAGUSKED, KAKTÄNGER, SMÖRKNIV, TÅRTSPADE, 7 dlr, silver, 18/1900-tal, silvervikt ca 315 g, serveringsbestick 2 dlr i nysilver meföljer

Slitage

402797

2016-09-03