Kandelabrar

Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar
Kandelabrar

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1800/1900-tal, rokokostil, 5 ljusarmar, brännförgylld brons, höjd ca 43, bredd 27,5 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

402798

2016-09-03