Dansdocka Bali

Dansdocka Bali
Dansdocka Bali
Dansdocka Bali
Dansdocka Bali
Dansdocka Bali
Dansdocka Bali

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DANSDOCKA, Bali, 1900-tal, delvis i bemålat trä, höjd 75 cm

Skador

402804

2016-09-03