Nils Tydén oljemålning

Nils Tydén oljemålning
Nils Tydén oljemålning
Nils Tydén oljemålning
Nils Tydén oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

NILS TYDÉN (1889-1976): Motiv från Sydfrankrike, signerad Nils Tydén, etikett a tergo #No 14 Vårutställning (från Sydfrankrike), olja på pannå, ca 46x55 cm

402820

2016-09-03