Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
NILS TYDÉN (1889-1976): Motiv från Sydfrankrike, signerad Nils Tydén, etikett a tergo #No 14 Vårutställning (från Sydfrankrike), olja på pannå, ca 46x55 cm
402820
2016-09-03