Victor Vasarely färgserigrafi
2016-09-03
402826
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VICTOR VASARELY (Ungern/Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition, signerad Vasarely, FV 145/150, blindstämplad "Denise René edition", färgserigrafi, ca 60 x 60 cm
Några repor i glaset