Yoshio Nakajima oljemålning

Yoshio Nakajima oljemålning
Yoshio Nakajima oljemålning
Yoshio Nakajima oljemålning
Yoshio Nakajima oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YOSHIO NAKAJIMA (Japan/Sverige, född 1940), Atlantis, signerad Yoshio, olja på pannå, ca 35 x 33,5 cm

402827

2016-09-03