Tord Lager oljemålning

Tord Lager oljemålning
Tord Lager oljemålning
Tord Lager oljemålning
Tord Lager oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORD LAGER (född 1942): Landskap Halland, signerad Tord Lager, daterad 1983, olja på duk, ca 70 x 55 cm

402836

2016-09-03