Per Hilding Perjons
2016-09-03
402840
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PER HILDING PERJONS (1911-98): Blomsterstilleben, signerad Perjons -42, olja på pannå, 77x59 cm