Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERT BRUNKE (1900-tal): ´´Sunshine´´, singerade, olja på duk, ca 67x100 cm

402843

2016-09-03