Antonio Clavé

Antonio Clavé
Antonio Clavé

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

ANTONIO CLAVÉ (Spanien, 1913-2005): Komposition, signerad Clavé, 31/95 färgetsning/carborundum, bladstorlek ca 76x57 cm

402853

2016-09-03