Humidor Savinelli

Humidor Savinelli
Humidor Savinelli
Humidor Savinelli
Humidor Savinelli
Humidor Savinelli
Humidor Savinelli
Humidor Savinelli
Humidor Savinelli

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HUMIDOR, Savinelli, 1980-tal, med inredning och atribut, fanerat i bl.a. rot, höjd 11,5, 28,5x22 cm

Ett hörn med kantskada, gamla cigarrer medföljer

402876

2016-09-03