Vicke Lindstrand fågel i glas

Vicke Lindstrand fågel i glas
Vicke Lindstrand fågel i glas
Vicke Lindstrand fågel i glas
Vicke Lindstrand fågel i glas
Vicke Lindstrand fågel i glas
Vicke Lindstrand fågel i glas
Vicke Lindstrand fågel i glas
Vicke Lindstrand fågel i glas
Vicke Lindstrand fågel i glas
Vicke Lindstrand fågel i glas

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VICKE LINDSTRAND, Kosta, fågel i glas, slipad dekor. 1950-tal, höjd ca 21,5 cm, signerad Kosta L3 samt otydligt.

Smärre repor i botten

402887

2016-09-03