Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VICKE LINDSTRAND, Kosta, fågel i glas, slipad dekor. 1950-tal, höjd ca 21,5 cm, signerad Kosta L3 samt otydligt.
Smärre repor i botten
402887
2016-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här