Sven-Olof Ehrén Stockholm litografi
2016-09-03
402897
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVEN-OLOF EHRÉN (född 1927): Panorama, Stockholm, signerad och daterad Sven Olof Ehren -62, 12/150, litografi, 271x30 cm