Albin Amelin färglitografi
2016-09-03
402898
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALBIN AMELIN (1902-75): Fiskebåtar, signerad Amelin, färglitografi, 142/310, bladmått ca 65x80 cm