Albin Amelin färglitografi

Albin Amelin färglitografi
Albin Amelin färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALBIN AMELIN (1902-75): Fiskebåtar, signerad Amelin, färglitografi, 142/310, bladmått ca 65x80 cm

402898

2016-09-03