Stolar rokoko

Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

12 000 SEK

STOLAR, 4 st, 1700-tal, Lindomearbeten i rokoko, skuren dekor av bl a rocailler och ball-and-claw, stoppade sitsar i blommig klädsel, sitthöjd ca 45 cm

Renoverade, senare bemålning, lagningar

402913

2016-09-05