Stolar rokoko
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
STOLAR, 4 st, 1700-tal, Lindomearbeten i rokoko, skuren dekor av bl a rocailler och ball-and-claw, stoppade sitsar i blommig klädsel, sitthöjd ca 45 cm
Renoverade, senare bemålning, lagningar
402913
2016-09-05