Byrå sengustaivansk
2016-09-05
402922
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BYRÅ, sengustaviansk, 1800-talets början, tre lådor, fanerad i mahogny, mässingsbeslag med lejonmaskaroner, höjd 83, 101x47 cm, nyckel finns
Smärre torsprickor, backstycken något löst